Ką svarbu užfiksuoti vestuvių fotografui?

vestuviu fotografasVestuvių fotografija yra itin atsakingas darbas. Vestuviu fotografai privalo įsidėmėti, kad vestuvės yra viena įsimintiniausių švenčių jo užsakovų gyvenime. Sukurtas fotografijų albumas turi būti įsimintinas. Geri vestuvių fotografai lygu neprilygstami vestuvių albumai. Po tam tikro laiko žvelgdami į jį, jaunieji galėtų pasakyti gerą žodį apie Jūsų darbo kokybę. Taip susikuriate savo reklamą ir rekomendacijų tinklą. Taigi, ką turi užfiksuoti vestuvių fotografas?

Norite, kad užsakovai būtų patenkinti? Neprašausite susidarę planą – fiksuoti svarbiausias akimirkas. Jų yra keletas. Suprantama, galite norėti užfiksuoti kuo daugiau aplinkinių, bet neužmirškite Jūsų užsakovai – jaunieji. Jie norės būti dėmesio centre. Tai suprantama, nes vestuvės jų diena. Svarbiau už jaunuosius yra jaunoji. Vestuvių fotografas privalo į ją koncentruoti didžiausią dėmesį. Galbūt jaunikis taip nesureikšmina šios fotosesijos, bet jai šios akimirkos itin svarbios. Stenkitės nuotaką įamžinti vieną, visu ūgiu ir išryškinkite jos suknelės grožį. Naudokitės originalumu fiksuodami kadrus. Tarkim, atkreipkit dėmesį į jaunosios šukuoseną ir kitus smulkius dalykus. Šių dviejų asmenų fiksavimas turi būti Jūsų darbo pirmasis akcentas.

Vestuvių fotografas žino, kad palankiausias laikas fotografui yra vestuvių pasiruošimas. Patarimas – fiksuoti nuotakos veiksmus. Tarkim, nuotraukoje turėtų būti pabrėžti jaunosios bateliai. Būtinai padaryti vestuvių automobilio kadrų. Paimkite jį iš įvairiausių kampų. Rekomenduotina įtraukti ir jaunuosius. Tačiau, tai nėra skubu, nes šventės metu vestuvių fotografas turės šansą nufotografuoti juos prie mašinos. Pasiruošimo metu jaunieji ir aplinkiniai nėra taip susikaustę ar susirūpinę kaip atrodys, todėl fotografija turėtų gautis natūralesne nuotaika.

Šalia svarbiausių akcentų yra kiti užfiksuotini momentai. Jų ir tikisi užsakovai Jus samdydami. Pirmiausia, pradėkite nuo to, kad įamžinkite jaunųjų atvykimą į bažnyčią. Akcentuokite išlipimą iš automobilio ir žengimą bažnyčios vidun. Ypatingai svarbi minutė yra nuotakos perdavimas jaunikiui. Pagaukite šį jausmingą momentą. Be šių kadrų Jūsų atmintinėje turi būti dar kelios ceremonijos – palaiminimas, apsikeitimas žiedais, pirmasis bučinys ir šokis.

Išvardinome, kas privalo būti fotosesijoje – tradiciniai kadrai. Tačiau, originalumui ribų nėra. Paklausūs yra novatoriški vestuvių fotografai. Domėkitės užsienio autorių darbais. Jų kūryba pasižymi aukšta kokybe. Taip galėsite pasisemti įkvėpimo. Tokiu būdu Jūsų kuriami vestuvių albumai patrauks naujų užsakovų dėmesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.