Kokios lauko durys yra geriausios?

lauko durysLauko durys tai ne tik estetika. Tai saugumas, kurio kiekvienas žmogus savo namuose nori. Kitu atveju, koks tikslas turėti namus, jeigu nesijaučiame juose saugiai? Lauko durys pasirenkamos pagal konkrečius kriterijus, kurie gali užtikrinti, kad funkcijos bus atliekamos atsižvelgiant į žmogaus poreikius. Kadangi egzistuoja plati pasiūla – rekomenduojame ieškoti durų įvertinus šiuos aspektus.

  1. Pirmiausia siūlome nusistatyti pinigų sumą, kurią galite skirti durims. Durys nėra pigus pasirinkimas, tad natūralu, jog žmonės įvertina, kokią pinigų sumą gali skirti. Paprasčiausiai taip greičiau pavyks atrasti ko ieškote. Žinoma, durys nėra labai pigios, tad investuoti į jas teks. Visgi, jau geriau viena, tačiau ilgaamžė investicija.
  2. Aišku, reikia įvertinti, kokios medžiagos duris planuojate pasirinkti. Lauko durys dažniausiai būna medinės arba metalinės. Šarvuotos – pačio saugiausios, tačiau tuo pačiu ir brangiausios. Įvertinkite aplinką, kurioje gyvenate. Taip supaprastinsite savo pasirinkimą.
  3. Stilius – ne pagrindinis veiksnys renkantis duris, tačiau tikrai gana reikšmingas. Norisi, kad pasirinktus durys derėtų tiek prie lauko, tiek prie namų vidaus interjero.
  4. Duris galima pirkti jau iškart su spyna ir rankena ir galima be jų. Jeigu norite kokios nors ypač išskirtinės rankenos – siūlome pasižvalgyti internetinėse prekybos vietose.
  5. Kad jaustumėtės saugiai – pasirinkite duris, kurios turi ne vieną spyną. Žinoma, pametus raktus teks pakrapštyti kišenę, tačiau tikrai verta. Jokiu būdu ant raktų nežymėkite, kokių durų raktai čia yra.
  6. Duryse gali būti angos skirtos gyvūnams vaikščioti. Aišku, visada galite įsigyti paprastas duris ir tokias angas paprasčiausiai pagaminti pats.

Durys – namų saugumo garantas. Pasirinkite tas, kurios jums atrodo tikrai tvirtos. Visi norime savo namuose jaustis saugiai ir užtikrintai. Jeigu nežinote, kokios lauko durys jums tinka labiausiai – tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į jūsų poreikius pasiūlys labiausiai tinkamą variantą.

Galimybės labai plačios. Išnaudokite jas. O jei reikia pagalbos, visada galite kreiptis į „TIKS langai“ specialistus.

1 Comment

  1. Lauko duris manau geriausia rinktis aliumines, nes saugumu, jos lenkia visas kitas duris, o del silumos ganetinai neblogai izoliuoja ir ja. Todel pasirinkimas turetu but aliuminio durys, mano manymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: